Wyścig kolarski Gatta Prestige Race w Zduńskiej Woli. Wystartowało ponad 220 kolarzy! ZDJĘCIA, FILM

jj
Ponad 220 kolarzy wystartowało w wyścigu Gatta Prestige Race, jaki zorganizowany został dzisiaj, 28 kwietnia w Zduńskiej Woli. Zawodnicy mieli do pokonania dystanse o długości od 32 do ponad 90 kilometrów. jj

Na starcie, na ulicy Dolnej przy Powiatowym Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym w Zduńskiej Woli stanęło ponad 220 zawodników. Startowali w 6 grupach.
Organizatorzy przygotowali dla nich trasy o długości 32 km, 61,2 km oraz 90,4 km. Trasa wyścigu wiodła m.in. ulicami Dolną, Paprocką, wiaduktem nad S8, przez Marżynek, Ptaszkowice, Branicę, Rembieszów, Pstrokonie, Skrońsko, Beleń, ul. Widawską i Zduńską do Paprockiej. Metę wyznaczono w miejscu startu.
[video]

[/video]
Kolarze w zależności od grupy przemierzali tę pętlę raz, dwa lub trzykrotnie.
PEŁNA TRASA WYŚCIGU TUTAJ

Zduńska Wola Gatta Prestige Race to wyścig, jaki zorganizowało już po raz kolejny Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów. Jest drugim etapem cyklu Super Prestige. Pierwszy miał miejsce w Grójcu, a następne odbędą się w Radzyminie, Mińsku Mazowieckim, Garwolinie, Opocznie, Wiskitkach, Żychlinie, Serocku, Białej Rawskiej, Górze Kalwarii, Warce i Żyrardowie.